RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints commercial dishwashers.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 00-922046-00024 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-922046-00024 Dial Sub Assy OEM Component for Hobart Mixers
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-922046-00024 |
| Manufacturer Part # | 00-922046-00024 |
| Height | 2.25" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 3.15" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-922046-00024 Dial Sub Assy
