RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-921907 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-921907 Tubing Gas Valve To Solenoid Stainless Steel
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-921907 |
| Manufacturer Part # | 00-921907 |
| Height | 1.55" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 6.65" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-921907 Tubing Gs Valve To Sole Noid