RestaurantSupply.com is your trusted source for Vulcan Hart plastic food pans drain trays lids and accessories.
- Authorized Vulcan Hart dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vulcan Hart 00-921794 plastic food pans drain trays lids and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vulcan Hart 00-921794 3.45 Inch Bar Grate Support Corrosion Resistant Metal
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-921794 |
| Manufacturer Part # | 00-921794 |
| Height | 1.35" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 27.1" |
| Weight | 2.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-921794 Bar Grate Support
