RestaurantSupply.com is your trusted source for Vulcan Hart cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Vulcan Hart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vulcan Hart 00-921528 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vulcan Hart 00-921528 20 Amp Rocker Switch 115 to 277 Volt Electric OEM
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-921528 |
| Manufacturer Part # | 00-921528 |
| Height | 1.45" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.75" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-921528 20a 115-277vac
