- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vulcan Hart 00-921074 24 Inch Griddle Gas Tube Flash Stainless Steel Cooking Surface
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-921074 |
| Manufacturer Part # | 00-921074 |
| Height | 0.75" |
| Width | 4.3" |
| Depth | 7.45" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-921074 Tube Flash 24in Griddle