RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-921010-0000A fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-921010-0000A 24 Inch Rack Oven Convection Stainless Steel
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-921010-0000A |
| Manufacturer Part # | 00-921010-0000A |
| Height | 2" |
| Width | 24.3" |
| Depth | 25.4" |
| Weight | 6.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-921010-0000A Rack Oven Chr Xl 26
