Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 00-919977-00003 1/2 Inch Hose 4.063 Inch Length PVC
Item:
#1490561
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-919977-00003 |
| Manufacturer Part # | 00-919977-00003 |
| Height | 4.15" |
| Width | 6.45" |
| Depth | 8.45" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 00-919977-00003 1/2 Inch Hose 4.063 Inch Length PVC