Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 00-918229 6.9 Inch Splash Curtain Commercial-grade Barrier
Item:
#1490513
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-918229 |
| Manufacturer Part # | 00-918229 |
| Height | 3.05" |
| Width | 6.9" |
| Depth | 25.05" |
| Weight | 4.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 00-918229 6.9 Inch Splash Curtain Commercial-grade Barrier
$499.49
Unit price
/
Unavailable
