Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 00-918217 2.3 Inch Tee Check Valve Stainless Steel Backflow Prevention
Item:
#1490285
Technical details
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-918217 |
| Manufacturer Part # | 00-918217 |
| Height | 1.6" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 3.15" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 00-918217 2.3 Inch Tee Check Valve Stainless Steel Backflow Prevention
$49.60
Unit price
/
Unavailable
