Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 00-918203 5.5 Inch Stainless Steel Pump Drain - Corrosion Resistant
Item:
#1490284
Technical details
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-918203 |
| Manufacturer Part # | 00-918203 |
| Height | 5.45" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 6.85" |
| Weight | 1.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 00-918203 5.5 Inch Stainless Steel Pump Drain - Corrosion Resistant
$244.49
Unit price
/
Unavailable