RestaurantSupply.com is your trusted source for Berkel fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Berkel dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Berkel 00-917388 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Berkel 00-917388 2.55 Inch Pin Bowl Mount Metal Corrosion Resistant with Durable Design
| Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 00-917388 |
| Manufacturer Part # | 00-917388 |
| Height | 0.75" |
| Width | 2.55" |
| Depth | 6.3" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 00-917388 Pin Bowl Mtg