Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 00-917234 8 Inch Splash Guard for Hobart Equipment Gray High-strength Polymer
Item:
#1490394
Technical details
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-917234 |
| Manufacturer Part # | 00-917234 |
| Height | 4.95" |
| Width | 7.8" |
| Depth | 14.85" |
| Weight | 1.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 00-917234 8 Inch Splash Guard for Hobart Equipment Gray High-strength Polymer
$101.22
Unit price
/
Unavailable
