Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 00-916733 4.75 Inch Seal Att Hub with 1.375 ID
Item:
#1490415
Technical details
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-916733 |
| Manufacturer Part # | 00-916733 |
| Height | 0.3" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 9.55" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 00-916733 4.75 Inch Seal Att Hub with 1.375 ID
$15.86
Unit price
/
Unavailable
