Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 00-916552 1.9 Inch OEM Shaft Bowl Pin Handle High-Strength Alloy
Item:
#1490372
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-916552 |
| Manufacturer Part # | 00-916552 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 3.8" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 00-916552 1.9 Inch OEM Shaft Bowl Pin Handle High-Strength Alloy
$18.97
Unit price
/
Unavailable
