Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 00-476738-00019 7.5 Inch Electric Fan Motor for Hobart Units
Item:
#1489200
Technical details
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-476738-00019 |
| Manufacturer Part # | 00-476738-00019 |
| Height | 3.5" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 7.88" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 00-476738-00019 7.5 Inch Electric Fan Motor for Hobart Units
$159.08
Unit price
/
Unavailable
