Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 00-439870-00006 17.25 Inch Blade 2912b Knife Stainless Steel with Sheath
Item:
#1488989
Technical details
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-439870-00006 |
| Manufacturer Part # | 00-439870-00006 |
| Height | 3.25" |
| Width | 17.25" |
| Depth | 17.5" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 00-439870-00006 17.25 Inch Blade 2912b Knife Stainless Steel with Sheath
