Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 00-435958-00002 Knob Positioning 2.4 Inch Corrosion-Resistant OEM
Item:
#1489033
Technical details
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-435958-00002 |
| Manufacturer Part # | 00-435958-00002 |
| Height | 1.95" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 3.15" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 00-435958-00002 Knob Positioning 2.4 Inch Corrosion-Resistant OEM
$23.67
Unit price
/
Unavailable
