RestaurantSupply.com is your trusted source for Vulcan Hart cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Vulcan Hart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vulcan Hart 00-428305-00001 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vulcan Hart 00-428305-00001 3 Inch Thermocouple Gas OEM - Available
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-428305-00001 |
| Manufacturer Part # | 00-428305-00001 |
| Height | 0.25" |
| Width | 3" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-428305-00001 72 P48 Thermocouple
