RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-428280-000G1 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-428280-000G1 OEM Harness Assembly for Commercial Equipment
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-428280-000G1 |
| Manufacturer Part # | 00-428280-000G1 |
| Height | 8" |
| Width | 9" |
| Depth | 9" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-428280-000G1 Harness Assembly