Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket fruit cutters and vegetable cutters.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 00-428045-00001 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-428045-00001 4.25 Inch Stainless Steel Solenoid Valve with Durable Design
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-428045-00001 |
| Manufacturer Part # | 00-428045-00001 |
| Height | 3" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 5.25" |
| Weight | 0.95 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-428045-00001 Solenoid Valve
