RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart bun pan and sheet pan racks and rack covers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-427883-00003 bun pan and sheet pan racks and rack covers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-427883-00003 19 Inch Stainless Steel Crumb Rack with Corrosion Resistant Finish
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-427883-00003 |
| Manufacturer Part # | 00-427883-00003 |
| Height | 1.05" |
| Width | 14.1" |
| Depth | 19.2" |
| Weight | 2.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-427883-00003 19" X 13-1/4"
