- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart 00-427882-000G2 6.95 Inch Gas Connector Assembly Gr 85
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-427882-000G2 |
| Manufacturer Part # | 00-427882-000G2 |
| Height | 2.5" |
| Width | 6.95" |
| Depth | 9.65" |
| Weight | 0.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-427882-000G2 Connector Gas Assy. Gr 85