FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-426600-000G1 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-426600-000G1 3.35 Inch Roller Guide Assembly for Hobart Conveyor
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-426600-000G1 |
| Manufacturer Part # | 00-426600-000G1 |
| Height | 2.55" |
| Width | 3.35" |
| Depth | 19.65" |
| Weight | 3.99 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-426600-000G1 Roller Guide Assy. 20
