RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-426505-00042 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-426505-00042 1/4 Inch Diameter Tube Flex for Fluid Transfer
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-426505-00042 |
| Manufacturer Part # | 00-426505-00042 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 42" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-426505-00042 Tube Flex 1/4 O.d. 42
