FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-424731-00001 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-424731-00001 20 Inch Door Assembly Right Hand with Window Stainless Steel
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-424731-00001 |
| Manufacturer Part # | 00-424731-00001 |
| Height | 7" |
| Width | 20" |
| Depth | 31" |
| Weight | 26.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-424731-00001 Door Assy. Rh W/windo W
