RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-422554-00001 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-422554-00001 1 1/2 Inch Aluminum Control Knob Knurl
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-422554-00001 |
| Manufacturer Part # | 00-422554-00001 |
| Height | 1.85" |
| Width | 3.35" |
| Depth | 4.85" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-422554-00001 Material Aluminum, Outer Diameter 1 1/2", 38 Mm, Thread 40245, Depth 1 3/16", 30 Mm
