RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 00-420560-00002 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-420560-00002 2 Inch Black Plastic Knob Horizontal Grip Bar
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-420560-00002 |
| Manufacturer Part # | 00-420560-00002 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-420560-00002 Black Plastic Knob [ 2" Dia ] ] [mount .24"], [flat Right Or Left] Horizontal Grip Bar Set Screw, Vulcan, Broiler Series Mgcb & Where Applicable., Grill Where Applicable., Range Where Applicable., Oven 246 36l 48l 60l 148l 160l Gh Ghm
