FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-418192-000G6 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-418192-000G6 27 Inch Tank Assembly Stainless Steel with Easy Disassembly
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-418192-000G6 |
| Manufacturer Part # | 00-418192-000G6 |
| Height | 16" |
| Width | 27" |
| Depth | 27" |
| Weight | 82 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-418192-000G6 Tank Assy.
