RestaurantSupply.com is your trusted source for Vulcan Hart steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Vulcan Hart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vulcan Hart 00-417256-00002 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vulcan Hart 00-417256-00002 12 Inch Grate Aeration Stainless Steel with Durable Design
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-417256-00002 |
| Manufacturer Part # | 00-417256-00002 |
| Height | 3.25" |
| Width | 12" |
| Depth | 12" |
| Weight | 6.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-417256-00002 Grate Aeration
