Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 00-415119-00006 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-415119-00006 2.63 Inch Bezel For Robetshaw Electric Thermostats
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-415119-00006 |
| Manufacturer Part # | 00-415119-00006 |
| Height | 0.25" |
| Width | 2.63" |
| Depth | 2.88" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-415119-00006 Bezel For "d1/d18" Robetshaw 4 Pole Electric Thermostats., For 2 Pole Electric Thermostats Use # 26-1277 Bezel.
