- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vulcan Hart 00-412014-00001 2.8 Inch Stainless Steel Spring with Swivel Hose
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-412014-00001 |
| Manufacturer Part # | 00-412014-00001 |
| Height | 2" |
| Width | 2.8" |
| Depth | 8.75" |
| Weight | 0.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-412014-00001 Spring W/swivel Ho
