- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vulcan Hart 00-411496-000B1 2.1 Inch Rocker Switch OEM Component
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-411496-000B1 |
| Manufacturer Part # | 00-411496-000B1 |
| Height | 1.2" |
| Width | 2.1" |
| Depth | 2.85" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-411496-000B1 Switch Rocker