RestaurantSupply.com is your trusted source for Vulcan Hart cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Vulcan Hart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vulcan Hart 00-410841-00022 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vulcan Hart 00-410841-00022 6.45 Inch Stainless Steel Valve Combination Gas
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-410841-00022 |
| Manufacturer Part # | 00-410841-00022 |
| Height | 6.35" |
| Width | 6.45" |
| Depth | 6.65" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-410841-00022 Valve Combination Nat
