RestaurantSupply.com is your trusted source for Vulcan Hart cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Vulcan Hart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vulcan Hart 00-408279-00005 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vulcan Hart 00-408279-00005 Regulator Gas OEM with Descriptors 2 Burner - OEM
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-408279-00005 |
| Manufacturer Part # | 00-408279-00005 |
| Height | 4.5" |
| Width | 5.45" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-408279-00005 Press 3. Regulator
