FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart 00-406974-000G1 24 Inch Wide OEM Grid Assembly Stainless Steel with Durability
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-406974-000G1 |
| Manufacturer Part # | 00-406974-000G1 |
| Height | 3.88" |
| Width | 23.5" |
| Depth | 26" |
| Weight | 12.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-406974-000G1 Grid Assy