RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-405643-0000F commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-405643-0000F 3.45 Inch 5.9 Inch Nozzle Elbow Stainless Steel
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-405643-0000F |
| Manufacturer Part # | 00-405643-0000F |
| Height | 0.85" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-405643-0000F Nozzle Elbow