RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart sauce pots and stock pots.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-404549-00002 sauce pots and stock pots
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-404549-00002 1.85 Inch Oven Door Hinged Heat-Resistant Metal
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-404549-00002 |
| Manufacturer Part # | 00-404549-00002 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 3.9" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-404549-00002 Post Oven Door