Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket faucet and drain accessories.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 00-404366-00001 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-404366-00001 1/4 Inch Brass Union Tee With Nuts And Ferrules
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-404366-00001 |
| Manufacturer Part # | 00-404366-00001 |
| Height | 2" |
| Width | 4" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-404366-00001 1/4" Cct Brass Union Tee Each, Thread Is 7/16"-24, Includes Nuts And Ferrules
