RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-358272 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-358272 I Caster Set for Equipment Mobility and Stability
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-358272 |
| Manufacturer Part # | 00-358272 |
| Height | 10" |
| Width | 10" |
| Depth | 12" |
| Weight | 25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-358272 I Caster Set
