RestaurantSupply.com is your trusted source for Vulcan Hart cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Vulcan Hart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vulcan Hart 00-356563-00002 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vulcan Hart 00-356563-00002 1 Inch Stainless Steel Rear Grip Door Handle with OEM Fit
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-356563-00002 |
| Manufacturer Part # | 00-356563-00002 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-356563-00002 Rear Grip Door Handle