Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 00-354444-00001 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-354444-00001 2 Inch Spark Electrode for Gas Ovens Kettles
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-354444-00001 |
| Manufacturer Part # | 00-354444-00001 |
| Height | 0.88" |
| Width | 2" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-354444-00001 Fenwal Spark Electrode Used With Ignition Cable L282, W-1120 # 38-1339 Has 3 Probes 1 Is Ground, 1 Has 1/4" Male Push-on 1 Has 3/16" Male Push-on., Cleveland Kettle Kgt, Skillet Sgl-30r, Garland Oven Model Mco-gs/gd-10, Vulcan Oven Gco2c Gco2d, Wolf Oven Gco2c Gco2d Hgc20 Hgc20d
