RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart sauce pots and stock pots.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-347598-00001 sauce pots and stock pots
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-347598-00001 6 Inch Shaft for Commercial Mixers
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-347598-00001 |
| Manufacturer Part # | 00-347598-00001 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-347598-00001 Shaft