- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vulcan Hart 00-344523-00001 Thermostat Safety Steel for Commercial Ovens
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-344523-00001 |
| Manufacturer Part # | 00-344523-00001 |
| Height | 4.6" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 12.75" |
| Weight | 0.77 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-344523-00001 Thermostat Safety
