- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vulcan Hart 00-344138-00004 Fuse Holder Durable Corrosion Resistant OEM Direct Replacement
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-344138-00004 |
| Manufacturer Part # | 00-344138-00004 |
| Height | 1.3" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.75" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-344138-00004 Fuse Holder
