RestaurantSupply.com is your trusted source for Vulcan Hart strip warmers.
- Authorized Vulcan Hart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vulcan Hart 00-342898-00002 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vulcan Hart 00-342898-00002 4.65 Inch Light Indicator Durable Signal Device
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-342898-00002 |
| Manufacturer Part # | 00-342898-00002 |
| Height | 0.6" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 4.65" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-342898-00002 Light Indicator
