Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket equipment stands and filler tables.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 00-342231-00001 equipment stands and filler tables
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-342231-00001 1.5 Inch Leg Adjustable Die Cast Metal Satin Nickel
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-342231-00001 |
| Manufacturer Part # | 00-342231-00001 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.63 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-342231-00001 Leg Stud Mount, 4"high X 1 7/16 At Top Stud Mount 5/16"-18, Die Cast Metal Satin Nickel Hex Foot Adj 1"
