- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vulcan Hart 00-342170-00001 14 Inch Coil Assembly to Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-342170-00001 |
| Manufacturer Part # | 00-342170-00001 |
| Height | 9.75" |
| Width | 14.7" |
| Depth | 27.7" |
| Weight | 5.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-342170-00001 Coil Assembly
