Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 00-340324-00011 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-340324-00011 1.5 Inch Toggle Switch On-off-on Metal Body
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-340324-00011 |
| Manufacturer Part # | 00-340324-00011 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-340324-00011 Toggle Switch On-off-on 12 Ea 1/4" Tab Term, Body 1.460" X 1.325" Fits 1/2" Hole, Includes Hex & Knurled Nut, Hobart
