RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket food prep supplies.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 00-315013 food prep supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-315013 6.52 Inch Mixing Bowl Dolly for 60 to 140 Quart Bowls
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-315013 |
| Manufacturer Part # | 00-315013 |
| Height | 1.19" |
| Width | 6.52" |
| Depth | 6.52" |
| Weight | 68.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-315013 Mixing Bowl Dolly For 60 Qt 80 Qt And 140 Qt. Mixing Bowls
