Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket specialty cookware.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 00-295118 specialty cookware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-295118 4.5 Inch Stainless Steel Fence Lower Carriage with Tray
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-295118 |
| Manufacturer Part # | 00-295118 |
| Height | 2" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 13.5" |
| Weight | 0.95 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-295118 Hobart 1612 1712 1812 1912 With S/s Carriage Tray
